cz de en
Vyhledávání
co hledáte (např.: trestní právo brno)
nebo použijte průvodce:
Místo: Vybrat
Právní zaměření: Vybrat další
Jednací jazyk: Vybrat další
zobrazit pouze záznamy s uvedeným:
Přihlášení
 

zapoměli jste heslo?
Nemáte-li zatím účet, zaregistrujte se, nebo vaší firmu zde >>
Kam se podívat dále
Pro zájemce o investování do akcií je web burza cenných papírů Praha online s aktuálními informacemi o dění na burze. Zasíláte-li zásilku přes kurýrní služby, bude se vám hodit sledování zásilek podle čísla balíku nebo zásilky. Pro zájemce o půjčky a finanční hotovost v malých obnosech je k dispozici finanční web malá půjčka kde máte možnost půjčit si téměř na cokoliv od vybavení domácnosti až po problémy při splácení půjček. Máte-li čistý rejstřík tresů a můžete si dovolit bankovní půjčky, je pro vás přehled možností na českém trhu pohoromadě na webu bankovní půjčky , kde jsou porovnány produkty většiny český bankovních domů a i nebankovních společností.

Mgr. Tomáš Jenčík, advokát

Advokáti:
Koncipienti:
Adresa: Otopašská 829/4, Praha 5 15800
Telefon: 739371430
E-mail: info@jenciklegal.eu
WWW adresa: www.jenciklegal.eu
Právní zaměření: autorské právo , byty, bytové právo, nájem , e-commerce , elektronický přenos dat, právo softwarové , finanční právo , fúze a akvizice , insolvenční právo , licenční smlouvy a franchising , občanské právo , obchodní právo , ochrana osobnosti , ochrana průmyslového a duševního vlastnictví , pracovní právo , reklama, právní vztahy , společnosti, zakládání, změny, družstva , trestní právo , výkon rozhodnutí, zástavy, vymáhání pohledávek , živnostenské právo

Jednací jazyky: anglický , český , německý , slovenský

Popis:
Logo firmy:
Pobočky:
Doporučené odkazy:
Kontrola záznamu: Záznam byl ověřen dne 02.04. 2013© web pro advokátní kanceláře 2019 | Hledáte-li nebankovní půjčky bez registru a zástavy zkuste informační portál nebankovní půjčky, kde můžete vložit poptávku nebo nabídku po půjčce.