cz de en
Vyhledávání
co hledáte (např.: trestní právo brno)
nebo použijte průvodce:
Místo: Vybrat
Právní zaměření: Vybrat další
Jednací jazyk: Vybrat další
zobrazit pouze záznamy s uvedeným:
Přihlášení
 

zapoměli jste heslo?
Nemáte-li zatím účet, zaregistrujte se, nebo vaší firmu zde >>
Kam se podívat dále
Pro zájemce o investování do akcií je web burza cenných papírů Praha online s aktuálními informacemi o dění na burze. Zasíláte-li zásilku přes kurýrní služby, bude se vám hodit sledování zásilek podle čísla balíku nebo zásilky. Pro zájemce o půjčky a finanční hotovost v malých obnosech je k dispozici finanční web malá půjčka kde máte možnost půjčit si téměř na cokoliv od vybavení domácnosti až po problémy při splácení půjček. Máte-li čistý rejstřík tresů a můžete si dovolit bankovní půjčky, je pro vás přehled možností na českém trhu pohoromadě na webu bankovní půjčky , kde jsou porovnány produkty většiny český bankovních domů a i nebankovních společností.

AK Zdeňky Beranové

Advokáti:
Koncipienti:
Adresa: Dvouletky 2690/145, Praha 10 - Strašnice 100 00
Telefon: 603743758
E-mail: zdenka.beran@volny.cz
WWW adresa: http://www.akberanova.cz
Právní zaměření: generální praxe , byty, bytové právo, nájem , daně, poplatky , dědické právo, závěti , děti nezletilé, péče, výživné , občanské právo , obchodní právo , ochrana osobních údajů , ochrana osobnosti , pracovní právo , půda, pozemky, zákon o půdě , přestupkové právo , restituce , rodinné právo, rozvody, společné jmění manželů , rozhodčí řízení , soutěžní právo , správní právo , stavební právo, řízení , trestní právo , ústavní právo , Ústavní soud, řízení, zastupování , živnostenské právo

Jednací jazyky: anglický , český , německý , ruský , slovenský

Popis:
Logo firmy:
Pobočky:
Doporučené odkazy:
Kontrola záznamu: Záznam byl ověřen dne 19.11. 2011© web pro advokátní kanceláře 2020 | Hledáte-li nebankovní půjčky bez registru a zástavy zkuste informační portál nebankovní půjčky, kde můžete vložit poptávku nebo nabídku po půjčce.