cz de en
Vyhledávání
co hledáte (např.: trestní právo brno)
nebo použijte průvodce:
Místo: Vybrat
Právní zaměření: Vybrat další
Jednací jazyk: Vybrat další
zobrazit pouze záznamy s uvedeným:
Přihlášení
 

zapoměli jste heslo?
Nemáte-li zatím účet, zaregistrujte se, nebo vaší firmu zde >>
Kam se podívat dále
Pro zájemce o investování do akcií je web burza cenných papírů Praha online s aktuálními informacemi o dění na burze. Zasíláte-li zásilku přes kurýrní služby, bude se vám hodit sledování zásilek podle čísla balíku nebo zásilky. Pro zájemce o půjčky a finanční hotovost v malých obnosech je k dispozici finanční web malá půjčka kde máte možnost půjčit si téměř na cokoliv od vybavení domácnosti až po problémy při splácení půjček. Máte-li čistý rejstřík tresů a můžete si dovolit bankovní půjčky, je pro vás přehled možností na českém trhu pohoromadě na webu bankovní půjčky , kde jsou porovnány produkty většiny český bankovních domů a i nebankovních společností.

JUDr. et Mgr. Jana Lelková Schovancová, advokát, soudní tlumočník jazyka španělského

Advokáti:
Koncipienti:
Adresa: Elišky Přemyslovny 429, Praha 5 - Zbraslav 130 00
Telefon: 602894196
E-mail: schovancova@advokat-abogado.eu
WWW adresa: Nevyplněno
Právní zaměření: byty, bytové právo, nájem , dědické právo, závěti , děti nezletilé, péče, výživné , nekalá soutěž , občanské právo , obchodní právo , ochrana osobních údajů , ochrana osobnosti , pracovní právo , reklama, právní vztahy , rodinné právo, rozvody, společné jmění manželů , společnosti, zakládání, změny, družstva , správní právo , stavební právo, řízení , živnostenské právo

Jednací jazyky: anglický , český , srbský , španělský

Popis:
Logo firmy:
Pobočky:
Doporučené odkazy:
Kontrola záznamu: Záznam byl ověřen dne 08.02. 2011© web pro advokátní kanceláře 2020 | Hledáte-li nebankovní půjčky bez registru a zástavy zkuste informační portál nebankovní půjčky, kde můžete vložit poptávku nebo nabídku po půjčce.